561KD20J-P10
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
561KD20J-P10
JLCPCB Part #
C729860
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 1W 350V 380J 460V 504V~616V 710pF@1kHz 925V 插件,P=10mm Varistors ROHS