561KD10J-P7.5Z2H13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
561KD10J-P7.5Z2H13
JLCPCB Part #
C2833650
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
180pF@1kHz 3.5kA 350V 400mW 460V 504V~616V 925V 92J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS