561KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
561KD10J
JLCPCB Part #
C522734
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
180pF@1kHz 3.5kA 350V 400mW 460V 560V 70J 925V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS