560KD14J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
560KD14J
JLCPCB Part #
C522729
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100mW 110V 20J 2kA 3.6nF@1kHz 35V 45V 56V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS