5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C417437
Package
SMC
Description
33V 36.7V 53.3V 93.9A SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS