471KD07-C3
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
471KD07-C3
JLCPCB Part #
C634296
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 105pF@1kHz 250mW 29J 300V 385V 470V 775V 插件,P=5mm Varistors ROHS