470KD20J-P10
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
470KD20J-P10
JLCPCB Part #
C96068
Package
Plugin,P=10mm
Description
200mW 30V 34J 38V 3kA 42V~52V 7.4nF@1kHz 93V 插件,P=10mm Varistors ROHS