470KD07J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
470KD07J
JLCPCB Part #
C522640
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.1nF@1kHz 20mW 30V 38V 47V 500A 5J 93V 插件,P=5mm Varistors ROHS