4532-501-LF
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
4532-501-LF
JLCPCB Part #
C522637
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1.1kV 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 500V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS