4532-421-LF
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
4532-421-LF
JLCPCB Part #
C522635
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1kV 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 420V 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS