3RM090L-6/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
3RM090L-6/B
JLCPCB Part #
C522560
Package
SIP-3
Description
-40℃~+85℃ 10kA 2pF 3 3.8mm 6mm 750V 90V ±20% SIP-3 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS