330KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
330KD20J
JLCPCB Part #
C522505
Package
Plugin
Description
11.5nF@1kHz 20V 24J 26V 33V 3kA 65V 插件 Varistors ROHS