30KPA96A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA96A/B
JLCPCB Part #
C522496
Description
-55℃~+150℃ 107.2V 156V 194.2A 2uA 30kW@10/1000us 96V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS