30KPA60CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA60CA/B
JLCPCB Part #
C522477
Description
-55℃~+150℃ 102V 15uA 297.1A 30kW@10/1000us 60V 67V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS