30KPA58A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA58A/B
JLCPCB Part #
C522474
Description
-55℃~+150℃ 20uA 30kW@10/1000us 327.9A 58V 64.8V 92.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS