30KPA45A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA45A/B
JLCPCB Part #
C522466
Description
-55℃~+150℃ 250uA 30kW@10/1000us 391.5A 45V 50.3V 77.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS