30KPA30CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA30CA/B
JLCPCB Part #
C522455
Description
-55℃~+150℃ 30V 30kW@10/1000us 33.51V 548.9A 55.2V 5mA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS