30KPA28A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA28A/B
JLCPCB Part #
C522452
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 28V 30kW 31.28V 50V 5mA 606A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS