30KPA288CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA288CA/B
JLCPCB Part #
C522451
Description
-55℃~+150℃ 288V 2uA 30kW@10/1000us 321.7V 469.9V 64.5A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS