30KPA280CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA280CA/B
JLCPCB Part #
C769996
Description
-55℃~+150℃ 280V 2uA 30kW@10/1000us 312.8V 464V 65.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS