30KPA270A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA270A/B
JLCPCB Part #
C769993
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 270V 2uA 301.6V 30kW@10/1000us 436.2V 69.5A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS