30KPA260CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA260CA/B
JLCPCB Part #
C769992
Description
-55℃~+150℃ 260V 290.4V 2uA 30kW@10/1000us 416V 72.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS