30KPA216A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA216A/B
JLCPCB Part #
C522446
Description
-55℃~+150℃ 216V 241.3V 2uA 30kW@10/1000us 348.6V 86.9A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS