30KPA108A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA108A/B
JLCPCB Part #
C522430
Description
-55℃~+150℃ 108V 120.6V 172.9A 175.2V 2uA 30kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS