2RP470M-8
MFR.Part #
2RP470M-8
JLCPCB Part #
C522418
Package
SMD,8x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 1.5pF 2 20kA 470V 8mm ±20% SMD,8x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS