2RM800M-8-SN
MFR.Part #
2RM800M-8-SN
JLCPCB Part #
C522395
Package
SMD,8x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4kV 1.5pF 10kA 2 800V 8mm ±20% SMD,8x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS