2RM800M-8
MFR.Part #
2RM800M-8
JLCPCB Part #
C522393
Package
SMD,8x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 1.5pF 10kA 2 800V 8mm ±20% SMD,8x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS