2RM075M-5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RM075M-5
JLCPCB Part #
C522350
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 10kA 2 5.5mm 600V 6mm 6mm 75V ±20% SMD Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS