271KD07J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
271KD07J
JLCPCB Part #
C522248
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.75kA 175V 185pF@1kHz 225V 24J 250mW 270V 455V 插件,P=5mm Varistors ROHS