270KD20-P10
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
270KD20-P10
JLCPCB Part #
C729835
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.3nF@1kHz 16J 17V 200mW 22V 24V~31V 2kA 53V 插件,P=10mm Varistors ROHS