241KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
241KD20J
JLCPCB Part #
C522241
Package
Plugin
Description
1.65nF@1kHz 108J 150V 1W 200V 240V 395V 6.5kA 插件 Varistors ROHS