220KD07J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
220KD07J
JLCPCB Part #
C522227
Package
Plugin,P=5mm
Description
14V 18V 2.3nF@1kHz 2.4J 20mW 22V 43V 500A 插件,P=5mm Varistors ROHS