1.5KE91CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE91CA/B
JLCPCB Part #
C71704
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 12.2A 125V 1uA 77.8V 86.5V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS