1.5KE8.2CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE8.2CA/B
JLCPCB Part #
C521835
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.1V 125.6A 200uA 7.02V 7.79V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS