1.5KE550A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE550A/B
JLCPCB Part #
C770192
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2A 467V 522.5V 760V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS