1.5KE440CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE440CA/B
JLCPCB Part #
C78380
Description
1.5kW 1uA 2.5A 376V 418V 602V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS