1.5KE43A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE43A/B
JLCPCB Part #
C521819
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.6A 36.8V 40.9V 59.3V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS