1.5KE33A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE33A/B
JLCPCB Part #
C78378
Package
DO-201
Description
1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS