1.5KE300CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE300CA/B
JLCPCB Part #
C730063
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 256V 285V 3.7A 414V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS