1.5KE22CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE22CA/B
JLCPCB Part #
C521810
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.8V 1uA 20.9V 30.6V 49.7A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS