1.5KE200CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE200CA/B
JLCPCB Part #
C770085
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 171V 190V 1uA 274V 5.5A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS