1.5KE180A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE180A/B
JLCPCB Part #
C730057
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.2A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS