1.5KE12CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE12CA/B
JLCPCB Part #
C521798
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.2V 11.4V 16.7V 5uA 91A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS