180KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
180KD20J
JLCPCB Part #
C522211
Package
Plugin
Description
11V 13J 14V 18V 28.5nF@1kHz 36V 3kA 插件 Varistors ROHS