180KD14J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
180KD14J
JLCPCB Part #
C522210
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100mW 11.1nF@1kHz 11V 14V 18V 2kA 36V 7J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS