15KPA60CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA60CA/B
JLCPCB Part #
C522192
Description
-55℃~+150℃ 155A 15kW 2uA 60V 67V 97.4V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS