15KPA36CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA36CA/B
JLCPCB Part #
C400796
Description
-55℃~+175℃ 15kW 252.5A 2uA 36V 40.2V 59.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS