15KPA33A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA33A/B
JLCPCB Part #
C522174
Description
15kW 276.1A 2uA 33V 36.9V 54.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS