15KPA240CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA240CA/B
JLCPCB Part #
C770840
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 240V 268.1V 2uA 384.6V 39.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS