15KPA18A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA18A/B
JLCPCB Part #
C522160
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 18V 20.11V 30.9V 488.7A 5mA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS